Szanujemy prywatność użytkowników serwisu www.bhagawadgita.edu.pl i zależy nam na tym, aby każdy, kto odwiedza tę witrynę, dokładnie wiedział, jak może chronić swoją prywatność – dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności.

Korzystając z serwisu www.bhagawadgita.edu.pl akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Przestrzegamy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) i nie zbieramy żadnych danych o użytkownikach serwisu.

Osoby zamawiające wersety na maila podają adres skrzynki mailowej, na którą chcą otrzymywać zamówione teksty. Adresy mailowe są przechowywane w zabezpieczonej bazie danych znajdującej się na serwerach wiarygodnej firmy hostingowej bluehost.com. Na żądanie użytkownika jego adres mailowy jest natychmiast usuwany z bazy danych. Dostęp do bazy danych ma jedynie administrator serwisu www.bhagawadgita.edu.pl.

Administratorem serwisu www.bhagawadgita.edu.pl jest jego właściciel (Igor Cybulski).

Hosting oraz łącze telekomunikacyjne dla serwisu www.bhagawadgita.edu.pl zapewnia zewnętrzny operator (ovh.pl).

Zdajemy sobie sprawę, że ponosimy odpowiedzialność za ochronę danych użytkowników serwisu. Kwestie bezpieczeństwa traktujemy niezwykle poważnie i dokładamy starań, aby chronić serwis www.bhagawadgita.edu.pl przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Korzystamy z usług wiarygodnych firm hostingowych (bluehost.com i home.pl), które gwarantują bezpieczeństwo danych stosując m.in. firewall, urządzenia zabezpieczających serwery, urządzenia szyfrujące oraz fizyczne środki bezpieczeństwa.

Realizując podstawową ideę Internetu umieszczamy w serwisie www.bhagawadgita.edu.pl linki do innych stron www, nie odpowiadamy jednak za politykę prywatności prowadzoną na tamtych witrynach. Po przejściu do innego serwisu należy zapoznać się z obowiązującymi tam zasadami.

Jeśli zmienią się zasady Polityki Prywatności obowiązującej w serwisie www.bhagawadgita.edu.pl, zamieścimy odpowiednie modyfikacje na tej stronie.